הייתי שם: ניצחון פלייאוף ראשון לדוראנט עם הווריורס

hoops.co.il

במשחק הזה הייתי מטעם אתר הופס, ואני מזמין אתכם לקרוא את התקציר ולהמשיך לקרוא את הכתבה באתר הופס:

מכל עונות השנה, החביבה עליי ביותר היא עונת הפלייאוף של ה-NBA. יכול להיות שהיא עדיין לא הוכרה רשמית כעונה מן המניין ע"י השירות המטאורולוגי, אבל אם אתם קוראים או כותבים על כדורסל, סביר שאתם מרגישים כמוני. משחק מקדים (תרתי משמע) שהתחיל בסוף אוקטובר מגיע לשיאו עכשיו. איזה כיף. זו השנה השלישית שהווריורס מגיעים אל הפלייאוף עם יתרון הביתיות עד הסוף, אבל השנה, עם תוספת הכוח האדירה מהקיץ, הם פייבוריטים יותר מאי פעם. המשחק הראשון הוכתר בהצלחה, והווריורס גברו על הבלייזרס, למרות הופעה הירואית של לילארד ומקולום. 109-121 לגולדן סטייט, ו-0-1 בסידרה.

רואים כוכבים: ארבעה מהגארדים הטובים בעולם, בתמונה אחת

משחקי פלייאוף של גולדן סטייט הם נכס רב ערך לערוצים המשדרים אותם. משחק שנפתח בשעה 7:30 בערב באורקל, מסתיים אחרי אחת בלילה בחוף המזרחי. זו כבראה הסיבה שהמשחק נקבע ל-12:30 בצהריים, ביום ראשון. לשעה המוקדמת של המשחק היתה השפעה על התנועה בדרך לאורקל ארינה. רוב המשחקים של גולדן סטייט מתחילים, כאמור, בשבע וחצי בערב, כך שהתנועה לאצטדיון מתווספת לפקקים ההיסטריים היום-יומיים על הכביש המהיר בין סאן חוזה לאוקלנד. הפעם הכביש היה ריק. גם העובדה שהמשחק של קבוצת הבייסבול של אוקלנד נדחה, הקלה על התנועה. שמעתי לא מעט טענות בשנים האחרונות איך אוהדים איחרו למשחקי פלייאוף של הווריורס בגלל משחק בייסבול. האצטדיון של אוקלנד אתלטיקס נמצא בצמוד לאורקל, ולמעשה אותו מגרש החנייה משרת את שניהם.

שם, במגרש החנייה, כבר אפשר היה להרגיש בהבדל בין הפלייאוף לעונה הרגילה. הבדיקה הביטחונית קידמה את פני הבאים עוד בטרם ההגעה לארינה, וגם בפנים השגרה הופרה. חדר המדיה הורחב כדי לאפשר יותר מקום לשולחנות כתיבה, על חשבון הבופה. היו אמנם כמה חטיפים, שהפעם הוצעו בחינם, אבל אוכל ממש לא היה. בצר לי, קניתי המבורגר ב-12 דולר. אין תלונות, זה מחיר קטן כדי לראות משחק פלייאוף באורקל. בחדר המדיה מחכים דפי סטטיסטיקה לכתבים לפני כל משחק. הפעם, בנוסף לאינפורמציה הרגילה, חילקו שם ספרים שלמים של סטטיסטיקות מכל העונה, כולל נתונים מפורטים על כל שחקן ושחקן, תוצאות וסטטיסטיקות מכל המשחקים וראיונות אישיים עם כל שחקן. למעלה מ-300 עמודים.

קארי מגלה עניין במצלמה שלי

להמשך – לחצו על מנת לעבור לאתר הופס לכתבה שלי המתפרסמת שם.

פוסטים נוספים